Frezza

Frezza mängu reeglid

 1. Kampaania korraldaja on Paulig Coffee Estonia AS (edaspidi “Korraldaja”)  
 2. Osalemise tingimused
  Kampaanias võivad osaleda kõik isikud v.a. antud kampaaniat või selle osasid korraldavate ettevõtete töötajad ja nende perekonnaliikmed. Kampaanias osalemisega kinnitab osaleja kampaania reeglitega nõustumist ning auhinna võitja kinnitab, et vastab kampaania osalemistingimustele ja käesolevates reeglites sätestatud nõuetele. 
 3. Kampaania kestus
  Kampaania algab 1.06.2020 ja lõpeb 30.08.2020. Peaauhinnaks olev Apple iPhone SE 2020 (128 GB) loositakse välja kõikide osalejate vahel, kes on oma kontaktandmed kampaanialehel registreerinud hiljemalt 30.08.2020. Võitjaid teavitatakse isiklikult ja auhinnad antakse üle isiklikult hiljemalt 30.09.2020. 
 4. Osalemine ja auhindade loosimine
  Kampaanias osalemiseks tuleb Pauligi kampaanialehel mängida Frezza POP mängu ning registreerida oma kontaktandmed. Kõik mängus osalejad osalevad igakuiste lisaauhindade loosimises kui ka kampaania lõpus toimuval Apple iPhone SE 2020 (128 GB) loosimisel juhul, kui sisestavad oma kontaktandmed.  
 5. Auhinnad ja võidutingimused
  Kõikide Frezza POP mängus registreeritud osalejate vahel loositakse igal kuul perioodil 1.06.-30.08.2020 välja 4 auhinnakomplekti, kuhu kuulub 1 plokk (12 pudelit) Frezza kohvijooke koos trendikate roostevabast terasest termokruusidega (2 tk). Kokku loositakse välja 12 igakuist auhinnakomplekti. Lisaks loositakse kõikide registreeritud mängijate vahel välja Apple iPhone SE 2020 (128 GB) (väärtusega 540 €). Auhindu ei ole võimalik vahetada teiste auhindade vastu ega rahas välja võtta. Auhinnad antakse võitjatele üle isiklikult. 
  Võitja on vastutav kõikide auhinna vastuvõtmisega ja kasutamisega seotud kulutuste eest. Kampaanias osalejad vabastavad Korraldaja ja Korraldaja partnerid vastutusest kahjude eest, mis on seotud auhindade vastuvõtmise ja kasutamisega. Sellistel juhtudel piirnevad Korraldaja kohustused käesolevates reeglites nimetatud auhindade väärtustega. Korraldaja ei ole vastutav probleemide või tõkete eest, mis võivad tekkida kampaanias osalemisel või auhindade kättesaamisel tehnilistel põhjustel. 
  Käesolevad reeglid ja nende põhjal tehtud Korraldaja otsused on siduvad kõikidele osalejatele. Osaledes kampaanias kinnitab osaleja reeglitega nõustumist. Korraldaja on vastutav kõikide käesolevate reeglite rakendamise ja interpreteerimisega seotud ebaselguste eest. Kui osalejat kahtlustatakse pettuses või osalemises mingil teisel viisil, kui antud reeglites sätestatud, on Korraldajal õigus osalemine tühistada. Osalejad, kes rikuvad neid reegleid, arvatakse osalejate hulgast välja. Korraldaja jätab endale õiguse teha reeglitesse muudatusi. 
 6. Avalikustamine ja turundus
  Osalejate teavet töödeldakse vastavalt Paulig Grupi privaatsuspoliitikale. Korraldaja ei kasuta loosimiseks kogutud kontaktandmeid muudel eesmärkidel. Loosimiseks kogutud andmed kustutatakse kampaania lõpus, hiljemalt 90 päeva pärast loosimiste lõppu ja võitjate selgumist. 
 7. Maksud
  Korraldaja tasub auhindadelt maksud vastavalt seadustes sätestatule. 
 8. Lisainfo ja auhindade loosimine
  Üldteavet kampaania kohta saab E-R 8:30-16:00 telefonil +372 626 0055 või info.tallinn@paulig.com
Back to top