Kuidas üles seada mõnus kohvinurk kontorisse?

8.2.2021

Alusta kõige olulisemast: kohvimasinast

Maitsev kohv on ühe kohvinurga A&O - ilusal ja mugaval kohvinurgal pole tõelist sisu, kui pakutav kohv pole läbi mõeldud ja kvaliteetne. Aitame teil välja valida õige ja teie maitsele sobiva kohvioa. Valikust leiate nii heledama röstimisastmega ja puuviljasema maitsega oad kui ka tumedama röstimisastega kohvioad, mis sobivad hästi espressobaasil jookide valmistamiseks.Kui olete välja valinud kontorisse sobiva kohvimaitse, tuleks edasi mõelda kohvimasinale.

Igal kohvimasinal on oma eelised ja ekspert oskab need välja tuua. Näiteks võimaldavad täisautomaatsed kohvimasinad valmistada kohvi ühe tassi haaval vaid ühe nupuvajutusega. Nii valmib täpselt vajalik kogus kohvi värsketest ubadest.

Kohvimasina valikul tasub läbi mõelda, kas ettevõttes on töötajaid, kes eelistavad lisaks kohvile tarbida näiteks teed või kakaod. Mitmed kohvimasinad väljastavad ühe nupuvajutusega ka kuuma vett ja kakaod. Lisaks kohvimasinale on võimalik kontorisse paigaldada ka veeautomaat, mis väljastab nii külma, gaseeritud kui kuuma vett. Mõtle läbi töötajate ootused ja vajadused ning aitame sul teha otsuse sellest lähtuvalt.

 

 Kohvimasina valikul tasub läbi mõelda, kas ettevõttes on töötajaid, kes eelistavad lisaks kohvile tarbida näiteks teed või kakaod.

 

Thermoplan 4 feeling

 

Kohvimasin sinna, kus ta alati olnud on?

Milline on kohvimasina kõige parem asukoht? Mitmed kohvimasinad vajavad veeühendust, kuid on ka väiksemaid veepaagiga kohvimasinaid. Väiksed automaatsed kohvimasinad nagu Jura, ei võta palju ruumi ja neid saab paigutada mugavalt kõige käepärasemasesse kohta. Sellised masinad sobivad hästi väikse tarbimisega kontoritesse.

Suuremate kontorite puhul või seal, kus on rohkem kohviarmastajaid, tasub mõelda suurema ja veeühendusega kohvimasina peale nagu näiteks Thermoplan. Need masinad on tuntud oma suure jõudluse ja kvaliteedi poolest, ent vajavad veeühendust ja seetõttu tuleks nõu pidada spetsialistiga.

 

Tekita isu silmadega

Pole uudis, et tänapäeva sotsiaalmeediaajastul on toitude ja jookide pildistamine kogunud hoogu. Seda ikka sellepärast, et silmadega vaadates kasvab isu. Suurenda töötajate soovi teha lühikesi puhkepause töö keskel, et nad saaksid ülesannete juurde naasta produktiivsemate ja energilistena.

Lisa kohvinurka lisaks masinale ka tassid, suhkur, lusikad ja kõik muu vajalik tõeliselt mõnusaks kohvipausiks. Kohvimasin võib olla silmapaistev disainielement, millele saad ümber kujundada tõeliselt isikupärase ruumi. Kaunista seinad isuäratavate kohvipiltidega või lisa raamitud kohvifotod - kvaliteetne kohv ja hubane kujundus võivad tekitada tunde, et oled kontori asemel hoopis kohvikus!

Pauligis pakume oma klientidele ka eriti lihtsat kohvinurga lahendust - kohvimoodulit, mis sisaldab endas kogu vajaminevat mööblit ja ilusat disaini selleks, et kohvielamus saaks olla tõeliselt käepärane ja nauditav.

 

Kohvinurk kontorisse: et kõigil oleks mõnus

Kohvinurk võiks olla koht väikeseks puhkepausiks ja lõõgastuseks. Kohvinurga mõnusaks tegemiseks piisab vahel ka väikestest asjadest. Kindlasti vaata üle, et kohvinurk asuks õiges asukohas nii, et seal oleks päriselt mõnus lõõgastuda ja see ei segaks teisi töötajaid. Selleks, et ruumi eraldada, piisab vahel mööbli ümberpaigutamisest või taimedest.

Vali mugavad lauad ja toolid, mis võimaldavad kohvi nautida nii neil, kes soovivad seda teha tuttaval viisil ümber söögilaua kui ka neil, kes soovivad pehmel mööblil jalgu sirutada. Paku võimalusel alternatiive neile, kes eelistavad tarbida kohvi taimse piima või pruuni suhkruga.

Kohvinurga kujundamisel ja kohvilahenduse valimisel ei tasu aga ära unustada ka valijat ennast! Kohvi täislahenduste puhul saad nii kohvioad, kohvimasinad, puhastusvahendid kui hoolduse ühest kohast. Lisaks on kohvi, piima, tee ja suhkru tellimine veebipoest lihtne ja mugav. Nii saad kindel olla, et kontoris on alati parim kohv ja sina saad olulisematele asjadele keskenduda! Pea aga meeles, et iga maitsva kohvitassi taga peitub puhas kohvimasin - võta hetk iga tööpäeva lõpus, et masinat puhastada.

Office coffee break
Back to top