Kuidas tõsta töötajate produktiivsust?

8.12.2020

Kohvik teie kontoris

Paljude jaoks seostub kontori kohvinurk ebakvaliteetse kohvi ja kehva maitseelamusega. Paulig pakub nauditavateks kohvielamusteks nii filtrikohvi võimalusi kui kvaliteetseid seadmeid espressobaasil kohvijookide valmistamiseks. Lisaks kohvile pakutakse mitmetes kontorites võimalusi ka kakao ja tee valmistamiseks ning külmade kohvijookide nautimiseks. Nii saab pakkuda kohvikukvaliteedi ja -valikuga tooteid oma töötajatele otse kontoris.

Tunneme eestlaste kohvi tarbimise eelistusi ja seda, kuidas need on aastate jooksul muutunud. Aitame leida sobiva kohvilahenduse ka suurtesse kontoritesse, kus eelistused varieeruvad ja maitsed on erinevad. Kvaliteetne kohv paneb töötaja tundma, et teda väärtustatakse. Pingevabad ja virgad töötajad teevad vähem vigu.

Mitmed töötajad alustavad hommikut tassitäie kohviga mitte kodus, vaid kontoris, sest sealne kohv on maitsev ja kvaliteetne. Hea ja kvaliteetne kohv on lisaks ka ettevõtte visiitkaardiks ning jätab ettevõttest positiivse maine. See seab eeldused ladusateks ja tulemuslikeks koosolekuteks.

Kõrge kvaliteet ei piirdu üksnes tooraine ja masinaga. Oluline on ka, et masinad oleksid hooldatud ja korralisi hooldusi teostav meeskond koosneks oma ala spetsialistidest. Pauligi hooldusmeeskonda kuuluvad tehnikud on Euroopa Erikohvide Assotsiatsiooni (SCA) sertifitseeritud ja suudavad tähele panna maitseerinevusi klientide kohvimasinates. See võimaldab järjepidevat jookide kvaliteeti.

 

Vastutustundlik valik

Tarbijate jaoks muutub aina olulisemaks keskkonnasõbralike valikute tegemine. Pauligi kohvilahendus järgib jätkusuutlikkust kogu kohvi tarbimise ahelas, alustades toorkohvi hankimisest ja energiatõhusatest kohvimasinatest kuni biogaasi kasutamiseni kohvi röstimisel ja hooldust teostavate tehnikute autodes.

Ühe tassi kohvi valmistamiseks on tarvis ligikaudu 40 kohviuba, mille kohvikasvatajad korjavad käsitsi. Traditsioonilise filtrikohvi meetodil valmistatud kohvi puhul läheb sageli umbes üks kolmandik kohvist äraviskamisele ehk kohvikasvataja raske töö läheb raisku. Automaatsed kohvimasinad valmistavad kohvi ühe tassi haaval värsketest ubadest, mistõttu on tegemist mitmete ettevõtete jaoks jätkusuutlikuma valikuga.

Pauligi kohv pärineb 100% jätkusuutlikest allikatest - iga tassiga panustate otseselt kohvikasvatajate eluolu parandamisesse. Ühe esimese suure röstimistehasena maailmas kasutame vaid tõendatult jätkusuutlikku kohvi. Teeme oma partneritega koostööd igal sammul kohvi teekonnal oast tassini.

References - Paulig
Back to top