Töötajate heaolu on vastutustundliku äri südameks

Oma ala asjatundjad on loonud Pauligi tuntud kohvibrändid. Paulig Coffee Divisionil on ligi 500 töötajat seitsmes riigis.

Meie ettevõttel on töökohad materjalidega varustamise, tootmise, kvaliteedikontrolli, tootearenduse, laboritöö, koolituste, klienditeeninduse, müügi, turunduse ja majandusjuhtimise valdkonnas. Erilised ametinimetused on „röstija“ ja „degusteerija“.

Tööandja vastutus ja suhtumine oma töötajatesse kajastub kogu ettevõtte juhtimises. Head juhtimisoskused on töö nautimiseks ja tulemuste saavutamiseks väga olulised. Paulig analüüsib oma ettevõtte juhtimist ja edukust. Lisaks juhtimismeetoditele mõjutavad töötajate heaolu töötervishoid ja -ohutus ning väljaõpe ja koolitused. Paulig toetab oma töötajate heaolu spordiklubide ja teiste vabaajategevustega.

Investeeringud töötervishoidu ja -ohutusse tasuvad end ära. Haiguse tõttu töölt puudutud päevi ja õnnetusi on Pauligi ettevõttes oluliselt vähem kui ettevõtlussektoris keskmiselt. Vuosaari ja Tveri uutes tehastes pannakse suurt rõhku töötingimustele ja mugavusele, sh ergonoomiale, ventilatsioonile ja valgustusele.

Töötajate vastutustundlikkust mõõdetakse kogu Paulig Groupis põhjaliku TellUS-i uuringuga iga kahe aasta tagant. Viimane uuring toimus 2012. aasta sügisel.