Cold brew ehk külmpruulitud kohv

Andke oma kohvimüügile hoogu juurde Pauligi trendika cold brew kohviga!

Cold brew ehk külmpruulitud kohv on mahe külm jook, mis on valmistatud külmas vees seisnud värskelt jahvatatud kohvist. Külmpruulimeetodi korral korvab aeg soojuse. Cold brew jooke saab pakkuda lihtsal moel – puhtalt, lisades sinna vaid vett, või segades seda piima, taimse joogi ja limonaadiga. Cold brew sobib suurepäraselt nii alkoholiga kui ka alkoholivabadesse kokteilidesse (mokteilidesse)! 

Neli põhjust proovida:
  • Kergesti kasutatav ja kasutusvalmis. Külmpruulitud kohvi kontsentraat on lihtne põhi erinevatele pika säilivusajaga jookidele
  • Jätkusuutlik. Õiglase kaubanduse sertifikaadiga ja mahetoodetud. Valmistatud 100% jätkusuutliku päritoluga kohvist. 
  • Mitmeid võimalusi. Uuri variante oma kasumliku kohvimenüü laiendamiseks. 
  • Valik müügitoetusmaterjale ​Pauligilt
Kõik, mida vajad külmpruulitud kohvi müügiga alustamiseks
Cold Brew kontsentraat 1l
Paulig Cold Brew kruus 400 ml
Paulig Cold Brew Take Away tops
Soovid paremaid kohvihetki? – Võta ühendust!

Teavet isikuandmete töötlemise kohta leiad siit.

Tegime teie eest 16-tunnise külmpruulimise ise ära

Uus, lihtne viis külmpruulitud kohvijookide valmistamiseks: Pauligi külmpruulitud kohvi kontsentraat, mida saab kasutada ühe koostisosana külmade kohvijookide valmistamisel. Pauligi cold brew kohvi kontsentraat on šokolaadise ja pähklise maitsenoodiga, mida rikastavad järelmaitses tuntavad lagrits ja marjane puuviljasus.

Üks toode – lõputult võimalusi!

Cold Brew kontsentraati saab kasutada loendamatutes jookides. Lisage vaid üks osa kontsentraati ja üks osa piima või taimset jooki või limonaadi või gaseeritud vett või jäätist või kookospiima... Lase oma kujutlusvõimel lennata! Pakkumisi võib muuta olenevalt kellaajast. Hommikuti pakkuge virgutavaid kohvijooke ning õhtul serveerige ergutavaid kokteile ja mokteile.

Suurendage oma müüki!

Ostuotsus tehakse tavaliselt enne müügipunkti jõudmist, nii et tekitage klientides kohviisu reklaammaterjalidega juba tänaval. Lisaks pakume inspireerivaid retsepte, mille on välja töötanud Paulig Barista Instituut, ja turundusmaterjale, mis suurendavad teie müüki ning innustavad tarbijaid proovima uusi maitseid. Võta meiega ühendust, et saada lisateavet!

Back to top