Kohvikoolitus

Kohvikoolitused ja degusteerimine täislahenduse klientidele

Kvaliteetne kohv on kogu meie tegevuse aluseks. Pakume Paulig Professionali täislahenduse klientidele ka kohvikoolituse võimalust.  Koolitame kohvikutöötajaid ning õpetame, kuidas teha täiuslikke espresso-põhiseid kohvijooke traditsioonilise espressomasinaga.

Pauligi koolitusklassis korraldatavatel kursustel tutvustatakse kohvi teekonda oast tassini, omandatakse õiged kohvivalmistusviisid (espresso valmistamine, piima vahustamine), lisaks antakse edasi mõtteid ja ideid oma äritegevuse toetamiseks ning jagatakse aktuaalseid ja trendikaid ideid kohvimaailmast. Kohvikoolitus on sobilik kohvientusiastidele ja klienditeenindajatele, kes töötavad traditsioonilise espressomasinaga. 

Barista Mihkel
Kohvikoolitaja Mihkel Jürimaa

Kohvikoolitaja Mihkel Jürimaa on pikaajalise ja mitmekesise kogemusega ja SCA (Euroopa Erikohvide Assotsatsiooni) autoriseeritud koolitaja. Pauligi kohvikoolitaja on ta olnud juba 6 aastat ning ei ole teist, kes nii hästi tunneks meie sortimenti kui ka oskaks oma teadmisi edasi anda. Mihkel on oma silmaga näinud kohvi teekonda oast tassini nii Lõuna-Ameerikas kui ka Aafrikas. Costa Rica reisist saab ka lugeda vahvat reisikirja: "Kohvireis: Costa Rica, kus porgandi ja peedi asemel kasvab banaan ja kohv". Mihkli lausa kuu aega kestnud reisist Aafrika kohvikasvatajate juurde saab näha pilte meie kontori seintel ja Mihkli Instagramis.  

Lisaks kohvikoolitaja ametile käib Mihkel kohvi röstimas Soomes, Pauligi kohvik-röstikojas Kulmas, kus pakutav pakutav single origin ehk päritolumaakohv on alati värskelt röstitud. Kirjuta Mihklile: Mihkel.Jurimaa@paulig.com

Soovid paremaid kohvihetki? – Võta ühendust!

Teavet isikuandmete töötlemise kohta leiad siit.

Paulig Barista Institute
Paulig Barista Instituut

Paulig Barista Institute on meie koolitusosakond ja kommuun. Kutsume kõiki kohviprofessionaale ühinema rahvusvahelise baristade kogukonnaga, mida esindavad meie koolitajad ja kohvikoolituste läbiviijad Eestist, Soomest, Leedust, Venemaalt ja Norrast. Meie Barista Instituudi koolitajad on kõik SCA (Specialty Coffee Association) sertifiseeritud. Kõiki Paulig Barista Institute koolitajaid ja selle jälgijaid ühendab ehe armastus kohvi vastu.

Kvaliteetsed seadmed profikasutuseks

Kui otsite professionaalset espressomasinat või tõhusat automaatkohvimasinat – meie tootevalik sisaldab kõike, mida vajate suurepärase kohvikogemuse pakkumiseks. Esindame kaubamärke Nuova Simonelli, Thermoplan, Bravilor Bonamat ja Jura. Võtke meiega ühendust, et saaksime leida teie ettevõtte jaoks parima masina!

Meie äriklientidele mõeldud kohvivalik teie vajaduste jaoks

Meie mitmekesises valikus on kohvi igale maitsele. Meil Pauligis on juba üle 140 aasta pikkune kohvisegude väljatöötamise ja röstimise kogemus. Täiendame pidevalt oma valikut ja hoiame silma peal uutel moesuundadel ning meie kohvil on vastutussertifikaadid. Aitame teil leida meie suurest valikust just sellise kohvi, mis vastab teie maitsele!

Back to top