Coffee in store environement

Kohv kaasa

Kaasamüüdava kohvi lahendus poodidele ja bensiinijaamadele

Parandage oma klienditeenindust ja suurendage klientide rahulolu hea kohvilahendusega, mis sisaldab kohvi, kohvimasinat, tarvikuid ning kohvinurka igat liiki poodide ja ootealade jaoks.

Lisaks saate hõlpsalt müüki kasvatada kohviteenuste abil: maitsev kohv käes, jäävad teie kliendid poodi kauemaks ja leiavad ostmiseks rohkem tooteid. Pakkuge värsketest ubadest maitsvat kohvi, mida saab valmistada vaid ühe nupuvajutusega, üks tass korraga.

Oleme loonud lihtsa kohvilahenduse tanklatele, poodidele ja ootealadele. See täidab kõik teie vajadused, sisaldades nii  kohvimasinat, koostisosasid, lisaseadmeid kui ka teeninduslepinguid. Kui vaja, on teie kohvimüügipunkti jaoks saadaval ka eri müügiedendusmaterjalid.

Coffee to go Thermoplan
Hea kohv on osa kvaliteetsest teeninduskogemusest!
 • Püsikliendid. Rahulolev klient suhtub teie ettevõttesse hästi, on lojaalne ja külastab teid uuesti.
 • Uute klientide võitmine. Kvaliteetne kohv tõstab teid teiste konkurentide seas esile. Hea teeninduskogemus jääb meelde ja klient soovitab teid oma sõpradele.
 • Kliendirahulolu. Rahulolev klient kulutab poes rohkem aega ja raha ning on valmis hea teenuse eest rohkem maksma.
 • Tegu, mis loeb. Loome üheskoos vastutustundliku äri. Kui valite Pauligi, parandate kohvikasvatajate elu. Iga müüdud tassiga!
Kaasamüüdava kohvi lahendus
Thermoplan 4c
Thermoplan - katkematult hea kohv
 • Täisautomaatne kohvimasin piimavahustamise süsteemiga
 • Vastupidav ja funktsionaalne
 • Šveitsi kvaliteet
Magellan 2 2
Paulig Magellan
 • Kuumajoogiautomaat filtri ja vending kohvi valmistamiseks
 • Uusim kohvivalmistamise tehnoloogia
 • Kuni 47 erinevat joogivõimalust
Paulig Dias
Paulig Dias
 • Vending masin suure kohvitarbimisega kohtadesse
 • Värske ja lahustuva kohvi võimalused
 • Kuni 64 tootevõimalust
Soovid paremaid kohvihetki? – Võta ühendust!

Teavet isikuandmete töötlemise kohta leiad siit.

Takeaway coffee gas station
Pakkuge alati kvaliteetset kohvi

Pakkuge oma kliendile meie automaatkohvimasinatest kohvikuväärilisi jooke. Kohvimasinate jaoks on saadaval lai valik maksesüsteeme ja masinate paigaldamisel teeme alati ka nende kasutamise koolituse. Esmaklassiline kohv pakub klientidele naudingut ja kutsub neid üha uuesti tagasi tulema!

Thermoplan 4 feeling
Kohvijaamad teie ruumi jaoks

Meie pädevad Paulig Professionali eksperdid aitavad teil valida ja kujundada teie ruumi kõige paremini sobiva kohvijaama, millega tuleb kaasa kõik vajalik, näiteks kvaliteetsed masinad, kohvid, tarvikud ja hooldusteenus.

Thermoplan 4 maintenance
Asjatundlik kohvimasinahooldus

Soovime tagada kohvi kvaliteedi igas etapis alates ubadest kuni kohvijoomise naudinguni. Kõik meie hooldusmeeskonna asjatundlikud töötajad on läbinud Paulig Barista Instituudi koolituse ja aitavad tagada kvaliteetse kohvi pideva varu üle Eesti.

Meie äriklientidele mõeldud kohvivalik teie vajaduste rahuldamiseks

Meie mitmekesises valikus on kohvi igale maitsele. Meil Pauligis on juba üle 140 aasta pikkune kohvisegude väljatöötamise ja röstimise kogemus. Täiendame pidevalt oma valikut ja hoiame silma peal uutel moesuundadel. Meie kohv pärineb 100% jätkusuutliku päritoluga allikatest. Aitame leida meie suurest valikust just teie maitsele sobiva kohvi!

Back to top