Paulig PRO

Paulig PRO

Paulig PRO - Maitsed professionaalidele

Kasutage meie toidu- ja joogilahendusi, et luua maitsvaid, jätkusuutlikke ja tulusaid elamusi.

Paulig PRO ühendab teile tuttavad kaubamärgid, tooted ja inimesed uut moodi. Oleme sidunud kõik oma kaubamärgid terviklahenduseks, mis on mõeldud spetsiaalselt professionaalidele. See kõik on tegelikult alles koostöö algus. Meie eesmärk on pakkuda maitselahendusi professionaalidele. Arendame teenust pidevalt, et see vastaks teie klientide soovidele ja ettevõtte vajadustele. Soovime pidevalt areneda ning koostöös kohvi- ja toiduprofessionaalidega otsime alati uusi teadmisi ja avastame uusi ideid. Vaid nii saame olla väärtuslik partner teie ettevõttele ka keerulisel ajal.

Mida Paulig PRO pakub?

Pakume toidu- ja joogilahendusi. Lisaks anname nõu ja inspireerivaid ideid, et saaksite kasutada meie tooteid võimalikult tõhusalt. Oleme jaganud oma retseptid, näpunäited ja innustavad ideed kontseptsioonideks koos uusimate trendidega. Alla kerides on näha mõned näited.

Soovid paremaid kohvihetki? – Võta ühendust!

Teavet isikuandmete töötlemise kohta leiad siit.

PRO Paulig brand
Paulig

Rikkalik kohv on alati olnud Pauligi südameasi. Teadmised, mida on vaja parimate ubade korjamiseks, nende röstimiseks, jahvatamiseks ja lõpuks tassi kohvi valmistamiseks, ulatuvad 1876. aastasse, mil Gustav Paulig ettevõtte asutas. Alates päevast, mil ta müüs esimese paki keskmise röstiga kohviube, oleme keskendunud heale maitsele ja kohvikultuuri edasi viivate trendide loomisele. Tänapäeval on Paulig Soome ja Baltimaade turuliider. Lisaks laiale traditsioonilise kohvi valikule on meie toodete hulgas ka külmpruulitud kohv, maitsestatud kohvijoogid, tee, kakao ja mitmesugused lisandid.

Santa Maria for PRO
Santa Maria

Santa Maria lugu sai alguse 1911. aastal, mil Rootsis Göteborgis avati pisike vürtsiputka. Sellest ajast alates on meie kaubamärgi esindajad teinud mitu tiiru ümber maakera: otsides ja maitstes maailma maitseid. Nende parimad leiud on nüüd teie ja teie klientide kasutuses. Tänapäeval muudab Santa Maria elu magusamaks ja tulisemaks, umamisemaks ja vanillisemaks kõikjal Euroopas. Iga toode, mis kannab Santa Maria sinist ellipsit, on läbinud põhjaliku kvaliteedikontrolli, hulgaliselt degusteerimisi ja turu-uuringud. Me peame olema kindlad, et valmistame tooteid, mida teie kliendid tahavad ning ettevõte vajab. Uurige täpsemalt: santamariaworld.com

 

Back to top