Kuidas valida sobivat kohviuba kontorisse?

8.2.2021

Kaardista oma kontori kohvitarbijad

Enne kui hakkad kohvilahendusele pakkumist küsima, kaardista võimalusel oma kontori hetkeolukord - mitu kilogrammi kohvi te kuus tarbite, kui palju on kontoris kohvitarbijaid, kui sageli nad kohvi joovad ning millist kohvi nad eelistavad. See annab kohvipartnerist eksperdile hea baasi, millest lähtuda sobiva lahenduse leidmiseks.

Edasi kohvi valimise juurde kontorisse

Sobivate ubade valimise puhul mõtle kõigepealt kahele küsimusele. Kas kohvitarbijate seas on eelkõige musta või piimaga kohvi tarbijaid? Kas nende eelistus on eelkõige mõru või pehmema maitsega kohv? Kohv on pehmem ja mahedam, kui valmistada see keskmise või heleda röstiga 100% araabika kohviubadest. Heleda röstiga kohvi tuleks juua mustalt, et kohvi mahe maitse varju ei jääks.

Kui kontori kohvitarbijate seas on võrdselt nii musta kui piimaga kohvi tarbijaid, vali keskmise röstiga oad, sest neist valmistatud kohv maitseb suurepäraselt nii piimaga kui ilma. Tumedama röstimisprofiiliga kohv on mõrkjam ja tugevama maitsega.

 

Superautomaatidest kohvimasinatel on kaks oamahutit, mis tähendab, et saad valida erinevad oad nii musta kohvi kui espressobaasil jookide valmistamiseks. See võimaldab valida musta kohvi valmistamiseks heledama ja piimakohvide valmistamiseks tumedama röstimisprofiiliga uba. 

Näiteks on Paulig Professionali tootesortimendis üle 10 erineva kohvioa valiku, mida tavaliselt poeletilt ei leia. Meie valik katab suurema osa inimeste maitse-eelistustest ning on välja töötatud pidades silmas just äriklientide maitset. Spetsialisti abiga saad sellest valikus leida just sellised kohvioad, mis sobivad sinu kontorile ning pakkuda oma töötajatele erilist maitseelamust, mida nad kodus tarbida ei saa. 

 

Valiku tegemine tundub võimatu?

Kui hoolimata olukorra kaardistamisest ja eelistuste arvestamisest tundub sobiva kohvioa valimine endiselt võimatu missioonina, pakume Pauligis võimalust tulla meile kohapeale külla. Organiseerime selliseid kohtumisi eelkõige suurematele kontoritele, kus erinevate maitse-eelistustega inimesi on rohkem ja kõigile sobiva valiku tegemine seetõttu keerulisem. Oleme korraldanud ka kohvide pimemaitsmisi, mis võimaldab kohale tulnud seltskonnal järjestada endale kõige enam maitsenud kohviuba ning teha valik lähtuvalt enamuse eelistusest. Väiksemate kontorite puhul, kus arvestada tuleb väiksemal arvu inimeste maitse-eelistustega, soovitame koguda tagasisidet olemasoleva kohvilahenduse kohta ja kuulata töötajate soove. Nii võib üsna selgelt välja joonistuda enamusele sobiv maitselahendus.

 

 

Ära karda katsetada kohviubade valikul kontorisse!

Kui otsuse tegemine tundub võimatu, vali esmalt testperioodiks keskmise röstimisprofiiliga uba ja kogu selle aja jooksul töötajate tagasisidet. Kohviuba saab alati vahetada ja nii järk-järgult leida just teie kontorile parim lahendus.

Võta kindlasti meiega ühendust, et meie kohvieksperdid saaksid sulle nõu anda ja otsustamist lihtsustada!

 

Saad teha ka keskkonnasõbraliku valiku

Tänapäeval on tarbijate üha olulisemaks tarbimisargumendiks toodete jätkusuutlik päritolu ja roheline jalajälg. Miks mitte ka seda kontori kohvilahenduse puhul silmas pidada? Pauligi kohvid on 100% jätkusuutliku päritoluga, meie kohvidel on erinevad sertifikaadid. Valides meie kohvioad, toetad iga kohvitassiga otseselt kohvikasvatajate eluolu.

Back to top