Värskendavalt marjane Colombia kohvi ja mustika mocktail

7.9.2017

Suviselt värskete maitsenootidega Colombia kohvi ja mustika mocktail on täiuslik alkoholivaba jook nii päikesepaistelistel suvepäevadel kui ka suvenostalgilistel sügisõhtutel!

Kerget mustikamaitset täiendab pähklise maitsenüanssiga Paulig Presidentti Origin Blend Colombia kohvist ColdBrew meetodil valmistatud kohv. Lisaks veel mõni noot särtsakat  laimi ja üks nauditavamaid mocktaile ongi  valmis! Üllata oma külalisi ja kaunistada jook enne serveerimist mustikate ja killukese laimiga.ColdBrew meetodist loe meie artiklist „Mis imejook on cold brew?“.

Colombia kohvi ja mustika mocktail

1 dl Paulig Presidentti Origin Blend Colombia kohvist ColdBrew meetodil valmistatud kohvi
1,5 dl soodavett
2 cl suhkruleent (sulata vett kuumutades suhkur, vee ja suhkru vahekord  1: 1, ja lase segul jahtuda)
½ laimi
Mustikaid
Jääd

Purusta väike peaotäis mustikaid 300 ml klaasi põhjas (8 kultuur-  või 16 metsmustikat). Pigista klaasi poole laimi mahl ja lisa vajalik kogus suhkruleent. Täida klaas jääga ja mõõda klaasi ColdBrew kohv. Täida ülejäänud klaas soodaveega ja sega kõik hästi läbi.

Kaunista mocktail grilltikule lükatud mustikate ja õhukese laimiviiluga, saades inspiratsiooni lapsepõlve meenutusest mustikametsas kõrrele pikitud marjareast.

Näpunäide: Võid valmistada ka mocktail-booli suuremale seltskonnale, kasuta lihtsalt suuremas koguses koostisaineid õiges vahekorras!